Rubriky

Proč autofolie právě od nás?
Nejsme ani největší, ani nejlevnější dokonce se ani nesnažíme tvářit, že tónováním skel se zabýváme už od stvoření světa. Proč by se tedy měl zákazník rozhodnout pro naši firmu?
Jsme totiž lidé a podle toho se také snažíme chovat ke svým zákazníkům. Na spokojenosti zákazníků nám opravdu velice záleží. Jako každý i my pracujeme pro peníze a peníze nám nosí zákazníci, spokojení zákazníci se vrací případně nás doporučují dál. Pokud zákazník nelituje utracených peněz, ale užívá si dobře nainstalovaných autofólií a vstřícného jednání pro nás to znamená, že pracujeme dobře a uživíme svou rodinu. Bez Vás zákazníků nejsme nic, to Vy zákazníci spoluvytváříte trh a rozhodujete o tom kdo bude prosperovat a kdo zkrachuje.
+420 777 120 130
AutofolieKošíře

AutofolieKošíře

Autofolie Košíře - kontakt +420 777 120 130
Čeho se u nás rozhodně nemusíte bát.
- nebojte se nás kontaktovat -
zvláště telefonický kontakt je rychlý, snadno lze zodpovědět všechny Vaše dotazy a poznáte, že se nejedná o velkou anonymní firmu, ale o živnostníky s lidským přístupem a snahou vyjít Vám vstříc. Nebojte se zeptat na cokoliv. Rádi vše zodpovíme.

- nebojte se nekvalitní práce -
jak na autofólie tak na provedenou instalaci dáváme garanci 10 let. Jsme lidé nikoliv stroje a instalace autofólií se provádí rukama. Netvrdíme, že se nemůže stát chyba a následovat reklamace. Nejsme ovšem pštrosi a proto před problémem nestrkáme hlavu do písku, ale snažíme se vše rychle a bez řečí napravit a zachránit si dobré jméno. Zákazník, kterému vysvětlíme kde a proč se stala chyba, kterou zároveň bez diskuzí napravíme, zůstává nadále spokojený a naše firma může dál existovat.

- nebojte se, že investice do autofólií jsou vyhozené peníze -
pokud svůj vůz neplánujete za pár měsíců prodat, autofólie jednoznačně doporučujeme. Tónování skel má řadu výhod a drtivá většina zákazníků, kteří mají autofólie poprvé si své další automobily bez nich nedovedou představit. Zvláště pokud vozíte děti psy a jinou domácí havěť :-) stanou se pro vás folie nepostradatelné.
Nam libero tempore, soluta nobis
Nam libero tempore, soluta nobis est eligendi optio nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Phasellus et lorem id felis
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien,
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one