Tónování autoskel | Profesiónální instalace autofólií

Co získáte instalací autofólií?
- letní vedra jsou mnohem snesitelnější, interier vozu se tolik nerozpálí a ani klimatizace nemusi běžet na plný výkon

- díky snížené spotřebě klimatizace ušetřite trošku benzínu a řada lidí se zbaví různých nachlazení angin a podobných neduhů způsobených z jedné strany pálícím sluncem a z druhé strany ledovým vzduchem z klimatizace

- do interieru není tak snadno vidět a kolemjdoucí nenechavci si tak nemusí všimnout cenností zapomenutých ve voze. Zákazníci nám potvrdily z vlastní zkušenosti, že auta s tmavými okny se vykrádají méně. Zloději asi nechtějí riskovat kvuli nejisté kořisti.

- okna s autofóliemi se také méně mlží

- tónovaná skla také zvýší soukromí ve voze. Až překvapivě snadno si člověk navykne, že na něj do vozu není tak vidět. I toto nám potvrzují zákazníci, kteří chtějí na novém voze folie co nejdříve právě z důvodu že si ve svém novém autě připadají jako ve výkladní skříni

- autofólie se instalují z vnitřní strany skla a tedy při případné nehodě zabrání volnému poletování střepů po interieru a mohou tak zabránit nepříjemným zraněním

- případné mechanické poškození skel, například při nakládání objemného břemene odnesou folie, které lze snadno vyměnit

- autofólie lze instalovat i přímo u zákazníka ( je třeba splnit několik požadavků na prostor osvětlení a prašnost prostředí )

- isntalace trvá pouze 2 hodiny a není třeba demontovat žádné součástky automobilu. Vyjímečně překáží třetí brzdové světlo, ale výrobci obvykle mysleli na jeho snadné sundání často bez nářadí ( třeba pro případ výměny žárovky )
Jak vybrat odstín autofólie?
Na výběr je řada tmavostí. Obvykle doporučujeme volit co nejsvětlejší folie, které splní požadavky na tmavost. \Jako nic na světě ani autofólie nejsou zbaveny jistých nevýhod. Ta nejvýraznější je ztížený výhled z vozu ven. Proto se snažíme aby zákaznícy nevolili zbytečně tmavé folie, které jim téměř nic nepřinesou, ale pouze zkomplikují řízení. Obecně se dá říci že nejlepší kompromis je zlatá střední cesta a to propustnost 20 %. Tato fólie velmi dobře blokuje sluneční paprsky a zároveň nijak významě nekomplkuje výhled.
Tmavší folie volí zákazníci pro které je důležité aby nebylo vidět do interieru. Světlejší autofólie volí zákazníci, kteří požadují pouze decentní zatmavení, které zásadně neovlivní vzhled vozu.
S výběrem si ovšem nedělejte přílišné starosti dopředu. Folie máme všechny skladem a nejčastěji se vybírá před instalací dle Vašich požadavků a našich zkušeností která folie na jakém autě vypadají.

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one